Tanáraink a 2018/2019-es tanévben

 
Tanár neve
Tanított tantárgyak
Fogadóóra időpontja
Elérhetőség
Ádám Sándor
matematika, fizika

péntek 9:50-10:35

Balázs Brigitta
közgazdasági tantárgyak
szerda 11:45-12:30
Balog Tivadar
villamos szakmai gyakorlati tantárgyak
csütörtök 9:50-10:35
Balogh János
matematika, fizika
csütörtök 10:45-11:30
Bátor Szilvia
magyar nyelv és irodalom
kedd 10:45-11:30
Barabás Tibor
gépész szakmai gyakorlati tantárgyak
péntek 10:45-11:30
Bátoriné Zaja Éva
matematika, informatika
hétfő 9.50-10.35
Birkás László
gépész szakmai gyakorlati tantárgyak
péntek 10:45-11:30
Bíró Ferenc
gépész szakmai gyakorlati tantárgyak
kedd 12:50-13:35
Blahó-Kiss Katalin
magyar nyelv és irodalom
csütörtök 8:55-9:40
Bodócsné Dér Krisztina
angol nyelv
kedd 8:55-9:40
Bolya Attila
gépész szakmai gyakorlati tantárgyak
kedd 9:50-10:35
Borbás József
gépész szakmai elméleti tantárgyak
csütörtök 8:00-8:45
Borbély Katalin
matematika, fizika
kedd 9:50-10:35
Dénes Eliza
közgazdasági tantárgyak
hétfő 10:45-11:30
Dér Tibor
villamos szakmai tantárgyak
kedd 9:50-10:35
Dr. Kovácsné Petrovai Ildikó
magyar nyelv és irodalom; ének-zene
csütörtök 8:55-9:40
Dr. Ludányiné Prém Judit
magyar nyelv és irodalom
csütörtök 8:55-9:40
Dr. Petrovicsné Sasvári Zsuzsanna
angol nyelv
hétfő 8:55-9:40
Farkas László
villamos szakmai tantárgyak
hétfő 11:45-12:30
Fodor Judit
matematika
szerda 10:45-11:30
Gál Géza
villamos szakmai gyakorlati tantárgyak
szerda 10:45-11:30
Harkó Erzsébet
matematika, informatika
kedd 10:45-11:30
Hives Rita
gépész szakmai tantárgyak
kedd 10:45-11:30
Horváth Zoltán
informatika
kedd 11:45-12:30
Holló Ágnes
angol nyelv
hétfő 10:45-11:30
Huszár Edina
közgazdasági tantárgyak
szerda 11:45-12:30
Kalauzné Szabó Csilla
angol nyelv
hétfő 12:50-13:35
Kerekes Krisztina
angol nyelv
péntek 9:50-10:35
Kosztyáné Magyary Ágnes
közgazdasági tantárgyak
hétfő 9:50-10:35
Kristó Ágnes
angol nyelv
kedd 10:45-11:30
Lukács Edina
katolikus hit- és erkölcstan
hétfő 9:50-10:35
Magos Csaba
informatika
csütörtök 9:50-10:35
Marczin Attila
matematika, fizika
szerda 10:45-11:30
Nagyné Keil Magdolna
testnevelés
kedd 10:45-11:30
Pádár Miklós
történelem, rajz és vizuális kultúra
kedd 9:50-10:35
Patai Gábor
villamos szakmai gyakorlati tantárgyak
szerda 13:40-14:20
Soltész Gábor
testnevelés
csütörtök 9:50-10:35
Sólyomvári Tamás
történelem, földrajz
hétfő 8:00-8:45
Somody Béla
testnevelés
csütörtök 9:50-10:35
Szabó Ferenc
villamos szakmai gyakorlati tantárgyak
hétfő 10:45-11:30
Tarr Zoltán
kémia, informatika
kedd 11:45-12:30
Tátrai Krisztina
angol nyelv
hétfő 10:45-11:30
Terék Richárd
gépész szakmai gyakorlati tantárgyak
hétfő 11:45-12:30
Tóth József
gépész szakmai gyakorlati tantárgyak
kedd 9:50-10:35
Tüskéné Dombi Zsuzsanna
informatika
kedd 9:50-10:35
Udvari Judit
német nyelv
szerda 10:45-11:30
Urbán Jánosné Ivacska Anna
magyar nyelv és irodalom
kedd 8:55-9:40
Várallyay Johanna
katolikus hit- és erkölcstan
kedd 9:50-10:35
Varga Csaba
testnevelés
hétfő 11:45-12:30
Varga Tamás
matematika, fizika, informatika
hétfő 8:55-9:40
Vargáné Tomcsik Erika
magyar nyelv és irodalom
kedd 10:45-11:30
Zsoldosné Borosi Beáta
gépész szakmai tantárgyak, informatika
hétfő 10:45-11:30
 

Részmunkaidős és óraadó tanáraink a 2018/2019-es tanévben

Tanár neve
Tanított tantárgyak
Elérhetőség
Dobos Ádám
gépész szakmai elméleti tantárgyak
dobos.adam@vbjnet.hu
Faragó László
villamos szakmai elméleti tantárgyak
farago.laszlo@vbjnet.hu
Hornyák Béla
villamos szakmai elméleti tantárgyak
hornyak.bela@vbjnet.hu
Kenyeressy Károly
református hit- és erkölcstan
kenyeressy.karoly@vbjnet.hu
Matin András
gépész szakmai tantárgyak
Medinácz Gábor
testnevelés
medinacz.gabor@vbjnet.hu
Román György
matematika, fizika
Román Györgyné
matematika, fizika
Sike Zoltán
informatika
sike.zoltan@vbjnet.hu
Sinka Istvánné
villamos szakmai elméleti tantárgyak
sinkane@vbjnet.hu
Vinczéné Nagy Erzsébet
informatika
vinczene@vbjnet.hu
 

Kollégiumi nevelőink a 2018/2019-es tanévben

 
Tanár neve
Elérhetőség
Bujdákné Palonai Györgyi
Kotik László
Vas Zsuzsanna