Tanáraink a 2017/2018-as tanévben

 
Tanár neve
Tanított tantárgyak
Fogadóóra időpontja
Elérhetőség
Ádám Sándor
matematika, fizika

csütörtök 8:00-8:45

Balázs Brigitta
közgazdasági tantárgyak
szerda 8:55-9:40
Balogh János
matematika. fizika
hétfő 8:00-8:45
Balog Tivadar
villamos szakmai gyakorlati tantárgyak
hétfő 8:00-8:45
Bátor Szilvia
magyar nyelv és irodalom
péntek 8:55-9:40
Barabás Tibor
gépész szakmai gyakorlati tantárgyak
péntek 10:45-11:30
Bátoriné Zaja Éva
matematika, informatika
csütörtök 9:50-10:35
Benyovszky Péter
történelem, katolikus hit- és erkölcstan
Birkás László
gépész szakmai gyakorlati tantárgyak
péntek 10:45-11:30
Bíró Ferenc
gépész szakmai gyakorlati tantárgyak
kedd 12:50-13:35
Blahó-Kiss Katalin
magyar nyelv és irodalom
péntek 9:50-10:35
Bodócsné Dér Krisztina
angol nyelv
szerda 10:45-11:30
Bolya Attila
gépész szakmai gyakorlati tantárgyak
hétfő 10:45-11:30
Borbás József
gépész szakmai elméleti tantárgyak
kedd 8:55-9:40
Bőgérné Szécsi Mária
matematika
kedd 9:50-10:35
Csesznok Nelli
angol nyelv
csütörtök 9:50-10:35
Dénes Eliza
közgazdasági tantárgyak
kedd 9:50 - 10:35
Dér Tibor
villamos szakmai tantárgyak
kedd 8:55-9:40
Dr. Kovácsné Petrovai Ildikó
magyar nyelv és irodalom; ének-zene
szerda 8:00-8:45
Dr. Ludányiné Prém Judit
magyar nyelv és irodalom
hétfő 9:50-10:35
Dr. Petrovicsné Sasvári Zsuzsanna
angol nyelv
csütörtök 8:00-8:45
Farkas László
villamos szakmai tantárgyak
csütörtök 11:45-12:30
Fodor Judit
matematika
péntek 8:00-8:45
Gál Géza
villamos szakmai gyakorlati tantárgyak
hétfő 8:55-9:40
Harkó Erzsébet
matematika, informatika
szerda 11:45-12:30
Hegede Eszter
gépész szakmai tantárgyak
hétfő 9:50-10:35
Hevér Tibor
gépész szakmai gyakorlati tantárgyak
Hives Rita
gépész szakmai tantárgyak
hétfő 9:50-10:35
Hordós Andrea
történelem, földrajz
Horváth Zoltán
informatika
csütörtök 10:45-11:30
Huszár Edina
Közgazdasági tantárgyak
péntek 8:55-9:40
Juhászné Holló Ágnes
angol nyelv
péntek 8:55-9:40
Kalauzné Szabó Csilla
angol nyelv
szerda 12:50-13:35
Kaló István
villamos szakmai tantárgyak, médiatechnológia
Kerekes Krisztina
angol nyelv
kedd 8:55-9:40
Kosztyáné Magyary Ágnes
közgazdasági tantárgyak
szerda 8:55-9:40
Kristó Ágnes
angol nyelv
szerda 9:50-10:35
Lukács Edina
katolikus hit- és erkölcstan
hétfő 12:50-13:35
Magos Csaba
informatika
szerda 12:50-13:35
Marczin Attila
matematika, fizika
csütörtök 8:55-9:40
Nagyné Keil Magdolna
testnevelés
hétfő 8:55-9:40
Ostoróczki- Maksa Melinda
magyar nyelv és irodalom
csütörtök 8:55-9:40
Pádár Miklós
történelem, rajz és vizuális kultúra
szerda 11:45-12:30
Patai Gábor
villamos szakmai gyakorlati tantárgyak
szerda 13:40-14:20
Polgári Tamás
gépész szakmai tantárgyak
szerda 9:50-10:35
Soltész Gábor
testnevelés
hétfő 8:00-8:45
Sólyomvári Tamás
történelem, földrajz
kedd 8:00-8:45
Somody Béla
testnevelés
kedd 8:55-9:40
Szabó Ferenc
villamos szakmai gyakorlati tantárgyak
kedd 11:45-12:30
Szentpéteri Gábor
földrajz, német nyelv
hétfő 8:00-12:00
Tarr Zoltán
kémia, informatika
kedd 9:50-10:35
Tátrai Krisztina
angol nyelv
szerda 10:45-11:30
Terék Richárd
gépész szakmai gyakorlati tantárgyak
hétfő 10:45-11:30
Tolmayerné Borbély Zsuzsanna
közgazdasági tantárgyak
Tóth József
gépész szakmai gyakorlati tantárgyak
szerda 10:45-11:30
Tüskéné Dombi Zsuzsanna
informatika
kedd 11:45-12:30
Udvari Judit
német nyelv
szerda 8:55-9:40
Urbán Jánosné Ivacska Anna
magyar nyelv és irodalom
szerda 8:00-8:45
Váradiné Borbély Katalin
matematika, fizika
hétfő 8:55-9:40
Várallyay Johanna
katolikus hit- és erkölcstan
kedd 9:50-10:35
Varga Csaba
testnevelés
hétfő 11:45-12:30
Varga Tamás
matematika, fizika, informatika
péntek 11:45-12:30
Vargáné Tomcsik Erika
magyar nyelv és irodalom
csütörtök 10:45-11:30
Zsoldosné Borosi Beáta
gépész szakmai tantárgyak, informatika
szerda 11:45-12:30
 

Részmunkaidős és óraadó tanáraink a 2017/2018-as tanévben

tr>
Tanár neve
Tanított tantárgyak
Elérhetőség
Dobos Ádám
gépész szakmai elméleti tantárgyak
dobos.adam@vbjnet.hu
Dr. Erdélyi Tamás
közgazdaságii tantárgyak
erdelyi.tamas@vbjnet.hu
Dr. Petrovszki Judit
fizika
petrovszki.judit@vbjnet.hu
Faragó László
villamos szakmai elméleti tantárgyak
farago.laszlo@vbjnet.hu
Hornyák Béla
villamos szakmai elméleti tantárgyak
hornyak.bela@vbjnet.hu
Kenyeressy Károly
református hit- és erkölcstan
kenyeressy.karoly@vbjnet.hu
Matin András
gépész szakmai tantárgyak
Medinácz Gábor
testnevelés
medinacz.gabor@vbjnet.hu
Misiné Zaja Anikó
közgazdasági tantárgyak
zaja.aniko@vbjnet.hu
Román György
matematika, fizika
Román Györgyné
matematika, fizika
Sike Zoltán
informatika
sike.zoltan@vbjnet.hu
Sinka Istvánné
villamos szakmai elméleti tantárgyak
sinkane@vbjnet.hu
Vinczéné Nagy Erzsébet
informatika
vinczene@vbjnet.hu
Vitézné Jakus Enikő
közgazdasági tantárgyak
jakus.eniko@vbjnet.hu
 

Kollégiumi nevelőink a 2017/2018-as tanévben

 
Tanár neve
Elérhetőség
Bódi Virág
Bujdákné Palonai Györgyi
Kotik László