TANULMÁNYI VERSENYEREDMÉNYEINK 2020/2021. tanév

A verseny megnevezése megyei helyezés országos helyezés Országos versenyen kiemelkedő teljesítményt nyújtó tanulók nevének felsorolása
Örökségünk ‘48 4. Csorba Károly Márton, Nagy Dávid és Sváb-Kovács Péter
Örökségünk ‘48 1. Csorba Károly Márton, Nagy Dávid és Sváb-Kovács Péter
Pénzügyi Tudatosság Országos Versenye 4., 7. és 9.
4. Első és igazi Motopasta, tészta-motoralkatrész építő verseny 3. Csorba Márton, Ruga Máté és Sváb Kovács Péter
5. EDU Robotics Cup 4. Lukács Bence, Nagy Levente és Patarcsity Viktória
6. Hunyadi-Zrínyi projektverseny 2. Lévai Ákos, Laszkács Gellért és Zsilinyi Tibor Gergő
7. Népek tavasza projektverseny 5. Bunda András, Laszkács Gellért és Zsilinyi Tibor Gergő
8. Márkaland 2. Demeter Gréta, Előházi Elfrida és Prileczky Klaudia
9. Biblia – a világ legolvasottabb könyve 2. Czéh Lili, Kis Valér és Patócs Ákos
10. Őszi olvasóverseny 3. Sipos Emma
5. Kovács Bettina Boglárka és Szóka Réka
9. Karnok Enikő
11. Téli olvasóverseny 4. Sipos Emma
4. Kovács Bettina Boglárka és Szóka Réka
5. Szajcz Viktória
12. Gordiusz matematika verseny 1., 2. 3. 4. 5.
13. Országos U19-es Röplabda Bajnokság II. osztály 1. Darók Erik, Rácz Bálint, Kalafut Levente, Vincze Máté
14. Uszonyosúszó Diákolimpia Országos Döntő

·         100 m felszíni úszás

·         100 m uszonyos gyorsúszás

·         200 m uszonyos gyorsúszás

1.

2.

3.

1.

Kis Nándor

Lászka Bálint

Kalafut Roland

Kalafut Roland

15. Informatika OKTV 40. Vilányi Ádám
16. World Robot Olympiad™ (WRO™) nemzetközi robotprogramozási verseny 4. Lukács Bence, Patarcsity Viktória, Nagy Levente
17. “FŐNIX ME” Vadász Dénes Informatika Verseny 2021 12.

13.

Lengyel Balázs, Dombi Ádám, Mester Xavér

Hendik Simon Péter, Lukács Bence, Adorján Marcell

A Gordiusz matematika versenyen iskolánk Észak-Magyarország második legeredményesebb iskolája lett. Nagyon örülünk ennek az eredménynek, mert sok éve vagyunk jelen ezen a versenyen és mindig van több helyezett diákunk.

TANULMÁNYI VERSENYEINK 2019/2020. tanév

Verseny megnevezése Tanuló neve Tanuló osztálya elért helyezés Felkészítő tanár
Implom József helyesírási verseny – megyei forduló Kismárton Zoltán 10. C I. (az országos döntőben a közép mezőnyben végzett) Bátor Szilvia
„Szép magyar beszéd” verseny – megyei forduló Tóth Bence 10. B I. dr. Kovácsné Petrovai Ildikó
Eszterházy Károly Egyetem – „Kortársunk Balassi” – országos Tóth Fruzsina

Juhász Vivien

Máté Andrea

11. E V. Blahó-Kiss Katalin
Savaria történelem verseny – megyei forduló Nagy Mátyás 9. E V. Sólyomvári Tamás
Helytörténeti vetélkedő Borsos Bence

Janka Ákos

Nagy Krisztián

12. A I. Pádár Miklós
Rákóczi emlékverseny Fejős Bálint

Zsilinyi Tibor Gergő

Kokavecz Martin

9. A XII. Hordós Andrea
„Irány az olimpia” városi matematika verseny Gecse Máté Ignác

Szklenár Patrik Dominik

Nagy Péter Botond

9. B I. Ádám Sándor
Bolyai csapatverseny Gubala Renáta

Farkas Fanni

Bordák Bianka

12. vegyes III. Borbély Katalin, Harkó Erzsébet
Gordiusz megyei matematika verseny Nagy Péter 9. B I. Ádám Sándor
Makovinyi Máté 9. B II. Borbély Katalin
Zeltner Barnabás 9. B III. Ádám Sándor
Molnár Brunó 10. D I. Fodor Judit
Grama Szabolcs 10. D III. Fodor Judit
Vilányi Ádám 11. B III. Balogh János
Perlaki Ádám 12. B II. Harkó Erzsébet
Bordák Bianka 12. B III. Harkó Erzsébet
Atlétika Csapatverseny 9 fő vegyes I. Varga Csaba
Röplabda Diákolimpia megyei döntő 12 fő vegyes II. Soltész Gábor
Röplabda Országos elődöntő Darók Erik, Rácz Bálint, Kolozsvári Gábor, Szűcs Krisztián, Cser Csaba, Horváth Milán, Török Csaba, Varró Bence, Vincze Dávid Máté vegyes III. Soltész Gábor
Kosárlabda – megyei elődöntő Puruczki Dominik, Csajka Szilárd, Burai Levente, Bordák Barnabás, Kollár Attila, Gyánti Nándor, Váradi István, Horváth Milán vegyes III. Somody Béla
Tollaslabda diákolimpia Horváth Zalán 11. C II. Somody Béla
Sportlövészet Diákolimpia országos döntő Horváth Zsombor

Sváb-Kovács Péter

Csorba Károly Márton

Bárdos Zétény

vegyes I. Varga Csaba
IX. Anyagtudományi verseny Kismárton Dániel, Kismárton Zoltán, Molnár Márk 10. D és 11. D III. Híves Rita
EKE – Webgraf2019 Jónás Péter

Horváth Zsombor

Szabó Patrik

12. B IV. Sike Zoltán
EKE-informatikai tanulmányi verseny Nagy Dániel

Horváth Zsombor

Szabó Patrik

12. B V. Sike Zoltán és Bátoriné Zaja Éva
Lenkey-nap – Bit:bot robot kiállítás és verseny Vilányi Ádám

Bolla Ádám Lajos

Horváth Dominik

Garai István

11. B IV. és V. hely Bátoriné Zaja Éva
Skip to content