Tanáraink a 2019/2020-as tanévben

Tanár neveTanított tantárgyakFogadóóra időpontjaElérhetőség
Ádám Sándormatematika, fizikakedd 9.50-10.35adam.sandorvbjnet.hu
Árvai Anitainformatikakedd 8.55-9.40arvai.anitavbjnet.hu
Bakosné Vincze Andreaközgazdasági tantárgyak hétfő 10.45-11.30vincze.andreavbjnet.hu
Balázs Brigittaközgazdasági tantárgyakhétfő 8.55-9.40balazs.brigittavbjnet.hu
Balog Tivadarvillamos szakmai gyakorlati tantárgyakhétfő 8.55-9.40balog.tivadarvbjnet.hu
Balogh Jánosmatematika, fizikahétfő 8.00-8.45balogh.janosvbjnet.hu
Bátor Szilviamagyar nyelv és irodalomszerda 8.55-9.40bator.szilviavbjnet.hu
Barabás Tiborgépész szakmai gyakorlati tantárgyakkedd 9.50-10.35barabas.tiborvbjnet.hu
Bátoriné Zaja Évamatematika, informatikaszerda 11.45-12.30zaja.evavbjnet.hu
Bíró Ferencgépész szakmai gyakorlati tantárgyakszerda 12.45-13.30biro.ferencvbjnet.hu
Blahó-Kiss Katalinmagyar nyelv és irodalomszerda 12.45-13.30blaho.katalinvbjnet.hu
Bodócsné Dér Krisztinaangol nyelvcsütörtök 10.45-11.30bodocsnevbjnet.hu
Bolya Attilagépész szakmai gyakorlati tantárgyakkedd 12.45-13.30bolya.attilavbjnet.hu
Borbás Józsefgépész szakmai elméleti tantárgyakkedd 8.00-8.45borbas.jozsefvbjnet.hu
Borbély Katalinmatematika, fizikahétfő 9.50-10.35varadinevbjnet.hu
Dénes Elizaközgazdasági tantárgyakszerda 8.55-9.40denes.elizavbjnet.hu
Dér Tiborvillamos szakmai tantárgyakkedd 8.55-9.40der.tiborvbjnet.hu
Dr. Kovácsné Petrovai Ildikómagyar nyelv és irodalom; ének-zenekedd 8.55-9.40petrovai.ildikovbjnet.hu
Dr. Ludányiné Prém Juditmagyar nyelv és irodalomszerda 8.55-9.40ludanyinevbjnet.hu
Dr. Petrovicsné Sasvári Zsuzsannaangol nyelvhétfő 9.50-10.35petrovicsnevbjnet.hu
Farkas Lászlóvillamos szakmai tantárgyakkedd 11.45-12.30farkas.laszlovbjnet.hu
Fodor Juditmatematikakedd 11.45-12.30fodor.juditvbjnet.hu
Gál Gézavillamos szakmai gyakorlati tantárgyakhétfő 8.55-9.40gal.gezavbjnet.hu
Harkó Erzsébetmatematika, informatikahétfő 11.45-12.30harko.erzsebetvbjnet.hu
Hives Ritagépész szakmai tantárgyakcsütörtök 8.55-9.40hives.ritavbjnet.hu
Horváth Zoltáninformatikakedd 12.45-13.30horvath.zoltanvbjnet.hu
Holló Ágnesangol nyelv, biológiapéntek 8.00-8.45hollo.agnesvbjnet.hu
Huszár Edinaközgazdasági tantárgyakszerda 9.50-10.35huszar.edinavbjnet.hu
Kalauzné Szabó Csillaangol nyelvkedd 11.45-12.30kalauznevbjnet.hu
Kaló Istvánvillamos szakmai tantárgyakkedd 9.50-10.35kalo.istvanvbjnet.hu
Kerekes Krisztinaangol nyelvpéntek 10.45-11.30kerekes.krisztinavbjnet.hu
Kosztyáné Magyary Ágnesközgazdasági tantárgyakcsütörtök 8.55-9.40magyary.agnesvbjnet.hu
Király Ferencnégépész szakmai gyakorlati tantárgyakcsütörtök 8.55-9.40 kiralyne.monikavbjnet.hu
Kristó Ágnesangol nyelvkedd 10.45-11.30kristo.agnesvbjnet.hu
Lukács Edinakatolikus hit- és erkölcstankedd 8.55-9.40lukacs.edinavbjnet.hu
Magos Csabainformatikahétfő 12.50-13.35magos.csabavbjnet.hu
Marczin Attilamatematika, fizikaszerda 8.55-9.40marczin.attilavbjnet.hu
Nagyné Keil Magdolnatestneveléshétfő 10.45-11.30keil.magdolnavbjnet.hu
Pádár Miklóstörténelem, rajz és vizuális kultúracsütörtök 10.45-11.30padar.miklosvbjnet.hu
Patai Gáborvillamos szakmai gyakorlati tantárgyakszerda 13.40-14.20patai.gaborvbjnet.hu
Soltész Gábortestneveléshétfő 10.45-11.30soltesz.gaborvbjnet.hu
Sólyomvári Tamástörténelem, földrajzhétfő 11.45-12.30solyomvari.tamasvbjnet.hu
Somody Bélatestneveléshétfő 11.45-12.30somody.belavbjnet.hu
Szabó Ferencvillamos szakmai gyakorlati tantárgyakhétfő 8.00-16.00szabo.ferencvbjnet.hu
Tarr Zoltánkémia, informatikapéntek 8.55-9.40tarr.zoltanvbjnet.hu
Tátrai Krisztinaangol nyelvszerda 8.55-9.40tatrai.krisztinavbjnet.hu
Terék Richárdgépész szakmai gyakorlati tantárgyakhétfő 8.55-9.40terek.richardvbjnet.hu
Tomcsik Erikamagyar nyelv és irodalomhétfő 10.45-11.30varganevbjnet.hu
Tóth Józsefgépész szakmai gyakorlati tantárgyakcsütörtök 9.50-10.35toth.jozsef.@vbjent.hu
Tüskéné Dombi Zsuzsannainformatikaszerda 8.55-9.40dombivbjnet.hu
Udvari Juditnémet nyelvcsütörtök 10.45-11.30udvari.juditvbjnet.hu
Várallyay Johannakatolikus hit- és erkölcstankedd 11.45-12.30varallyayvbjnet.hu
Varga Csabatestneveléshétfő 9.50-10.35varga.csabavbjnet.hu
Varga Tamásmatematika, fizika, informatikahétfő 8.55-9.40varga.tamasvbjnet.hu
Virág Ferencgépész szakmai tantárgyakcsütörtök 8.55-9.40virag.ferencvbjnet.hu
Zsoldosné Borosi Beátagépész szakmai tantárgyak, informatikacsütörtök 9.50-10.35zsbbvbjnet.hu

Az óraadó pedagógusokkal külön időpontot kell egyeztetni!

Részmunkaidős és óraadó tanáraink a 2019/2020-as tanévben

Tanár neveTanított tantárgyakElérhetőség
Faragó Lászlóvillamos szakmai elméleti tantárgyakfarago.laszlovbjnet.hu
Kenyeressy Károlyreformátus hit- és erkölcstankenyeressy.karolyvbjnet.hu
Matin Andrásgépész szakmai tantárgyakmatin.andrasvbjnet.hu
Medinácz Gábortestnevelésmedinacz.gaborvbjnet.hu
Román Györgymatematika, fizikaroman.gyorgyvbjnet.hu
Román Györgynématematika, fizikaromannevbjnet.hu
Sike Zoltáninformatikasike.zoltanvbjnet.hu
Sinka Istvánnévillamos szakmai elméleti tantárgyaksinkanevbjnet.hu

Kollégiumi nevelőink a 2019/2020-as tanévben

Tanár neve Elérhetőség
Bujdákné Palonai Györgyi bujdakne.gyorgyivbjnet.hu
Kotik László kotik.laszlovbjnet.hu
Vas Zsuzsanna vas.zsuzsannavbjnet.hu
Skip to content