A 2017/2018-as tanév eseményei

 
2018.06.11. - 2018.06.17.
Tanítás B hét szerint

2018.06.11. hétfő
8:00 - Szakmai szóbeli vizsga - Szoftverfejlesztő - 5/13.B osztály

2018.06.12. kedd
8:00 - Szakmai szóbeli vizsga - Elektronikai technikus - 2/14.A osztály

10:00 - Te Deum

2018.06.13. szerda
8:00 - Szakmai szóbeli vizsga - Elektronikai technikus - 5/13.A osztály

2018.06.15. péntek
Utolsó tanítási nap

2018.06.04. - 2018.06.10.
Tanítás A hét szerint

2018.06.04. hétfő
8:00 - Szakmai szóbeli vizsga - Pénzügyi- számviteli ügyintéző - 2/14.B osztály

2018.06.05. kedd
8:00 - Szakmai szóbeli vizsga - Pénzügyi- számviteli ügyintéző - 5/13.E osztály

2018.06.06. szerda
8:00 - Szakmai szóbeli vizsga - Gépgyártástechnológiai technikus - 2/14.C osztály

2018.06.07. csütörtök
8:00 - Szakmai szóbeli vizsga - Gépgyártástechnológiai technikus - 5/13.C osztály

2018.06.08. péntek
8:00 - Szakmai szóbeli vizsga - Gépgyártástechnológiai technikus - 5/13.D osztály

2018.05.28. - 2018.06.03.
Tanítás B hét szerint

2018.05.28. hétfő
7:00 - Szakmai gyakorlati vizsga - Gépgyártástechnológiai technikus - 2/14.C osztály (1-2. csoport)

8:00 - Szakmai gyakorlati vizsga - Szoftverfejlesztő - 5/13.B osztály

2018.05.29. kedd
7:00 - Szakmai gyakorlati vizsga - Gépgyártástechnológiai technikus - 2/14.C osztály (3. csoport)

7:00 - Szakmai gyakorlati vizsga - Gépgyártástechnológiai technikus - 5/13.C osztály (1. csoport)

15:00 - Idegen nyelvi szintfelmérő leendő 9-es diákjaink számára

2018.05.30. szerda
7:00 - Szakmai gyakorlati vizsga - Gépgyártástechnológiai technikus - 5/13.C osztály (2-3. csoport)

8:00 - Szakmai gyakorlati vizsga - Elektronikai technikus - 2/14.A osztály

2018.05.31. csütörtök
7:00 - Szakmai gyakorlati vizsga - Gépgyártástechnológiai technikus - 5/13.D osztály (1-2. csoport)

2018.06.01. péntek
7:00 - Szakmai gyakorlati vizsga - Gépgyártástechnológiai technikus - 5/13.D osztály (3. csoport)

8:00 - Szakmai gyakorlati vizsga - Elektronikai technikus - 5/13.A osztály

2018.05.21. - 2018.05.27.
Tanítás A hét szerint

2018.05.21. hétfő
Munkaszüneti nap

2018.05.23. szerda
8:00 - Országos kompetenciamérés a 10. évfolyam tanulói számára

10:00 - Szakmai írásbeli vizsga - Elektronikai technikus

2018.05.25. péntek
Diáknap

2018.05.27. vasárnap
18:00 - Szentmise

2018.05.14. - 2018.05.20.
Tanítás B hét szerint

2018.05.15. kedd

8:00 - Szakmai írásbeli vizsga - Pénzügyi- számviteli ügyintéző

2018.05.16. szerda
Tanítás délután

8:00 - Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga

11:30 - Tanítási órák kezdete

Az iskola épületébe az érettségi vizsga miatt 11:15-től lehet bejönni!

2018.05.17. csütörtök
Tanítás nélküli munkanap

8:00 - Informatika érettségi vizsga

10:00 - Szakmai írásbeli vizsga - Gépgyártástechnológiai technikus

2018.05.07. - 2018.05.13.
Tanítás A hét szerint

2018.05.07. hétfő
Tanítás nélküli munkanap

8:00 - Magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi vizsga

2018.05.08. kedd
Tanítás nélküli munkanap

8:00 - Matematika írásbeli érettségi vizsga

2018.05.09. szerda
Tanítás délután

8:00 - Történelem írásbeli érettségi vizsga

11:30 - Tanítási órák kezdete

Az iskola épületébe az érettségi vizsga miatt 11:15-től lehet bejönni!

2018.05.10. csütörtök
Madarak fák napja

Tanítás délután

8:00 - Angol nyelv írásbeli érettségi vizsga

11:40 - Tanítási órák kezdete

Az iskola épületébe az érettségi vizsga miatt 11:30-tól lehet bejönni!

2018.05.11. péntek
8:00 - Német nyelv írásbeli érettségi vizsga

2018.04.30. - 2018.05.06.
Tanítás B hét szerint

2018.04.30. hétfő
Pihenőnap

2018.05.01. kedd
Munkaszüneti nap

2018.05.03. csütörtök
Utolsó tanítási nap a végzős évfolyamok számára

Osztályozó konferenciák

2018.05.04. péntek
Áprilisi hiányzások lezárásának határideje

2018.05.05. szombat
10:00 - Ballagás

2018.05.06. vasárnap
Anyák napja

 
2018.04.23. - 2018.04.29.
Tanítás A hét szerint

Fenntarthatósági témahét

 2018.04.25. szerda
16:00 - Szülői értekezlet a 9., 10. és a 11. évfolyamon tanuló diákjaink szülei számára

 2018.04.26. csütörtök
14:00 - Tanár diák foci

2018.04.16. - 2018.04.22.
Tanítás B hét szerint

 2018.04.16. hétfő
8:00 - Rádiós megemlékezés a holokauszt áldozatairól

 2018.04.16-17. hétfő - kedd
Osztályozó vizsgák

 2018.04.18. szerda
A Profession.hu álláskereső portál munkatársainak előadása a 13. teremben:
  • 3. óra - 5/13.C osztály
  • 4. óra - 2/14.C osztály
  • 5. óra - 5/13.D osztály
16:00 - Szülői értekezlet a 12., 5/13. és a 2/14. évfolyamon tanuló diákjaink szülei számára

 2018.04.21. szombat
Munkanap - tanítás hétfői órarend szerint

 2018.04.22. vasárnap
18:00 - Szentmise

2018.04.09. - 2018.04.15.
Tanítás A hét szerint

Digitális témahét

 2018.04.09-10. hétfő - kedd
Osztályozó vizsgák

 2018.04.11. szerda
A magyar költészet napja

17:00 - Karády kiállítás megnyitó

Helyszín: Emeleti zsibongó

2018.04.02. - 2018.04.08.
 Tanítás B hét szerint

2018.04.04. szerda
Tanítás nélküli munkanap

10:00 - Nevelési értekezlet

Előadó: Görbe László atya

Helyszín: Szent Bertalan plébánia

2018.04.05. csütörtök
Tavaszi szünet utáni első tanítási nap

2018.04.06. péntek
Márciusi hiányzások lezárása

 
2018.03.26. - 2018.04.01.
Tanítás B hét szerint

  2018.03.28. szerda
8:00 - Nagyböjti elmélkedés az iskolarádióban

 2018.03.29. csütörtök
A tavaszi szünet első napja

  Tavaszi szünet: 2018.03.29. - 2018.04.03.
A tavaszi szünet utáni első tanítási nap: 2018.04.05. csütörtök
 
2018.03.19. - 2018.03.25.
Tanítás A hét szerint

 2018.03.19. hétfő
Teremtésvédelmi nap

 2018.03.20. kedd
15:00 - Történelem évfolyamverseny a 10. évfolyam tanulói számára

 2018.03.21. szerda
8:00 - Nagyböjti elmélkedés az iskolarádióban

16:00 - Fogadóóra

2018.03.22. csütörtök
11:00 - Hangverseny a 9., a 10. és a 11. évfolyam tanulói részére

Helyszín: Mátra Művelődési Központ

2018.03.23. péntek
Lelki nap

Helyszínek:

9. évfolyam: Kolping Ház nagyterme

10. évfolyam: Ferences templom

11. évfolyam: Emeleti zsibongó

12. évfolyam: Mozi nagyterme

5/13. és 2/14. évfolyam: Zeneiskola nagyterme

8:45 - Gyülekező az osztályok számára kijelölt helyszíneken

9:00 - 10:30 - Előadás

10:30 - 10:40 - Szünet

10:40 - Átvonulás a Szent Bertalan templomba

11:00 - Szentmise

14:00 - Előadás a katolikus iskolák pedagógusai számára

Előadó: Fábry Kornél atya

Helyszín: Kolping Ház nagyterme

 
2018.03.12. - 2018.03.18.
 Tanítás B hét szerint

 2018.03.12. hétfő
14:30 - Történelem évfolyamverseny a 11. évfolyam tanulói számára

 2018.03.13. kedd
8:00 - 11:00 - Pénzügyi- számviteli ügyintéző OSZTV elődöntő

Helyszín: Média labor

2018.03.14. szerda
8:00 - Nagyböjti elmélkedés az iskolarádióban

9:00 - Iskolai ünnepség az 1848-as forradalom évfordulója alkalmából

Helyszín: Mátra Művelődési Központ

2018.03.15. csütörtök
Nemzeti ünnep

 2018.03.16. péntek
Pihenőnap
 
2018.03.05. - 2018.03.11.
Tanítás A hét szerint

 2018.03.05. hétfő

Februári hiányzások lezárásának határideje

Bottyán Szakmai Napok

Pénzügyi tudatosság hete

12:50 - A Miskolci Egyetem Öntészeti Intézetének előadása a 11.C és a 11.D osztály tanulói számára

Helyszín: 12. terem

 2018.03.06. kedd

Bottyán Szakmai Napok

Pénzügyi tudatosság hete

Nemzetközi energiahatékonysági nap

10:30 - Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak verseny - Gépészet ismeretek

Helyszín: 25-ös terem

12:50 - Megújuló energiaforrások előadás a 9. évfolyam tanulói számára

Helyszín: Emeleti zsibongó

Előadók: iskolánk diákjai

13:00 - Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak verseny - Villamosipar és elektronika ismeretek

Helyszín: Média labor

 2018.03.07. szerda

Bottyán Szakmai Napok

Pénzügyi tudatosság hete

8:00 - Nagyböjti elmélkedés az iskolarádióban

8:00 - Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak verseny - Informatika ismeretek

Helyszín: Tanácskozó

8:00 - 10:00 - AutoCAD vizsga a 22. teremben

10:00 - 13:00 - Inventor vizsga a 25. teremben

12:50 - Megújuló energiaforrások előadás a 10. évfolyam tanulói számára

Helyszín: Emeleti zsibongó

Előadók: iskolánk diákjai

13:00 - Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak verseny - Közgazdaság ismeretek

Helyszín: Média labor

14:00 - MEGALUX - A Neumann János Egyetem, GAMF Műszaki és Informatikai Kar hallgatói által épített napelemes autó, valamint a KEFO Motorsport autójának bemutatása

Helyszín: Emeleti Zsibongó

14:30 - Dr. Csizmadia Elek fizikus előadása az 5/13.A és a 2/14. A osztályos tanulók számára

Helyszín: 12. terem

2018.03.08. csütörtök

Bottyán Szakmai Napok

Pénzügyi tudatosság hete

 11:45 - Megújuló energiaforrások előadás a 11. évfolyam tanulói számára

Helyszín: Emeleti zsibongó

Előadók: iskolánk diákjai

 12:50 - Megújuló energiaforrások előadás a 12. évfolyam tanulói számára

Helyszín: Emeleti zsibongó

Előadók: iskolánk diákjai

14:00 - LEGO robot előadás

Helyszín: Emeleti zsibongó

Előadó: Siroki Péter 12.B osztály

14:00 - Nyitott műhely - LED-es villogó építése nem villamos ágazatban tanuló diákjaink számára (előzetes regisztráció a hét folyamán nagyszünetekben az emeleti zsibongóban)

Helyszín: Villamos műhely

14:30 - 3D-nyomtató előadás

Helyszín: Emeleti zsibongó

Előadó: Gerlei Márton 11.A osztály

15:00 - VBJ-HSC döntő (közvetítés az emeleti zsibongóban)

15:15 - VBJ-LCS bronzmérkőzés (közvetítés az emeleti zsibongóban)

2018.03.09. péntek

Bottyán Szakmai Napok

Pénzügyi tudatosság hete

9:50 - A Webgarden Kft munkatársainak előadása a 9.B és a 10.B osztályok tanulói számára

Helyszín: 12. terem

10:45 - A Webgarden Kft munkatársainak előadása a 11.B, 12.B és az 5/13.B osztályok tanulói számára

Helyszín: 12. terem

 12:50 - Megújuló energiaforrások előadás a szakképző évfolyamainkon tanuló diákjaink számára

Helyszín: Emeleti zsibongó

Előadók: iskolánk diákjai 14:30 - VBJ-LCS döntő (közvetítés az emeleti zsibongóban)

2018.03.10. szombat - munkanap

Pályaorientációs nap

 

2018.02.26. - 2018.03.04.
Tanítás B hét szerint

 2018.02.26. hétfő

14:00 - Samsung Elektronika Verseny

Helyszín: 6. terem

14:30 - Megbeszélés a szóbeli elbeszélgetésen szerepet vállaló kollégák számára

Helyszín: 2. tanterem

 2018.02.27. kedd

14:00 - AutoCAD / Inventor verseny

Helyszín: 30. terem

 2018.02.28. szerda

8:00 - Nagyböjti elmélkedés az iskolarádióban

12:45 - Szóbeli elbeszélgetés iskolánkba jelentkezett tanulók számára

 2018.03.01. csütörtök

12:45 - Szóbeli elbeszélgetés iskolánkba jelentkezett tanulók számára

 2018.03.02. péntek

12:45 - Szóbeli elbeszélgetés iskolánkba jelentkezett tanulók számára

 

2018.02.19. - 2018. 02.25.

Tanítás A hét szerint

 2018.02.19. hétfő

Jelentkezési lapok beérkezésének határideje a középiskolákba.

 2018.02.20. kedd

8:55 - Magyarok szovjet fogságban - rendhagyó történelemóra a 12.A, a 12.C és a 12.D osztály tanulói részére

Helyszín: Emeleti zsibongó

11:00 - Hangverseny a 9., a 10. és a 11. évfolyam tanulói részére

Helyszín: Mátra Művelődési Központ

A tanulók 10:40-kor gyülekeznek az iskola udvarán.

 2018.02.21. szerda

8:00 - Nagyböjti elmélkedés az iskolarádióban

 2018.02.23. péntek

8:00 - Rádiós megemlékezés a kommunizmus áldozatairól

 2018.02.25. vasárnap

18:00 - Szentmise az iskola tanulói, pedagógusai és a szülők részére

 
2018.02.12. - 2018. 02.18.

Tanítás B hét szerint

 2018.02.12. hétfő

9:00 - Drogprevenciós felmérés a 11. évfolyam tanulói számára

17:00 - Szentmise a kollégista tanulóink számára - Farsangi szentségimádási háromnapok

Helyszín: Szent Bertalan-templom

2018.02.13. kedd

9:00 - Szentmise a 9. A, 9. B, 9. C, 9. E, 10. E, 5/13. A, 5/13. B osztályos tanulóink számára - Farsangi szentségimádási háromnapok

Helyszín: Szent Bertalan-templom

Az érintett osztályok tanulói 9:40-kor gyülekeznek az udvaron, és 9:45-kor szervezetten indulnak a templomba.

14:30 - Tablófotózás a 12.A osztály tanulói számára

Helyszín: 17. terem

15:30 - Előadás az iskola pedagógusai számára - Farsangi szentségimádási háromnapok

Előadó: Fábry Kornél az Eucharisztikus Kongresszus főtitkára

Helyszín: a Kolping Ház díszterme

Az előadás az előadó betegsége miatt elmarad.

17:00 - Szülői munkaközösségi megbeszélés

Helyszín: 3. terem

2018.02.14. szerda

Hamvazószerda

8:00 - Nagyböjti elmélkedés az iskolarádióban

 2018.02.15. csütörtök

A május-júniusi vizsgaidőszakban szervezendő érettségi vizsgákra és szakmai vizsgákra való jelentkezés határideje.

8:00 - Iskolafogászat az 5/13.B osztály tanulói részére. Kísérő tanár: Horváth Zoltán

14:30 - Iskolai versmondóverseny

 2018.02.16. péntek
8:00 - Iskolafogászat az 5/13.C osztály tanulói részére. Kísérő tanár: Polgári Tamás

 

2018.02.05. - 2018. 02.11.

Tanítás A hét szerint

2018.02.05. hétfő
Tanítás nélküli munkanap.

9:00 - Félévi nevelőtestületi értekezlet

Helyszín: 12. terem

2018.02.05-06. hétfő-kedd

8:00 - 16:00 - Központi felvételi írásbeli vizsga értékelő lapjainak átvétele a 8. osztályos tanulók és szüleik számára

Helyszín: titkárság

2018.02.07. szerda

16:00 - Szülők iskolája a 9-11. évfolyamon tanuló diákjaink szülei számára

Előadó: Dr. Zacher Gábor toxikológus

Téma: Mindennapi függőségeink

Helyszín: emeleti zsibongó

17:15 - Szülői értekezlet a 9-11. évfolyamon tanuló diákjaink szülei számára

2018.02.08. csütörtök

14:30 - Bfaktor - Iskolai művészeti tehetségkutató verseny

Helyszín: Mátra Művelődési Központ

Jegyek: 400 Ft-os áron, szünetekben, az emeleti zsibongóban vásárolhatók

2018.02.11. vasárnap

18:00 - Szentmise az iskola pedagógusai számára - Farsangi szentségimádási háromnapok

Helyszín: Szent Bertalan-templom

 

2018.01.29. - 2018. 02.04.

2017/2018. tanév, II. félév

Tanítás B hét szerint

2018.01.31. szerda

16:00 - Összevont szülői értekezlet a 12. évfolyamon tanuló diákjaink szülei számára.

Téma: érettségi, felvételi, továbbtanulás

Helyszín: emeleti zsibongó

17:00 - Szülői értekezlet a 12., az 5/13. és a 2/14. évfolyamon tanuló diákjaink szülei számára

2018.02.03. szombat

18:00 - Bottyán bál

Jegyek: 3500 Ft-os áron (támogatójegyek 500 Ft-os áron) az emeleti zsibongóban vásárolhatók.

 
Skip to content