Szeptember elsején még hihetetlennek tűnik, hogy valaha is elérkezik. Év közben folyton erről a napról ábrándozunk… De amikor valóban elérkezik az évzáró napja, akkor Te Deum misén mondunk hálát a tanév eseményeiért. Az ünnepség pedig az iskolai hónapok és a szünidő fordulópontján a jól elvégzett feladatokat, a barátságokat, a fejlődést ünnepli, és azt az örömöt is megjeleníti, amelyet a nyári szünidő szabadsága jelent mindannyiunknak.

Idén a 9. G osztály versekkel és dallal vezette át a nézőket a tanév komolyságából a vakáció felszabadult örömébe.


Mindenkinek sok élményt, jó pihenést kívánunk a nyárra.