2022-12-23
2022.12.17-én rendezték Komáromban az Általános és Középiskolások Légfegyveres Országos Bajnokságát. Iskolánkat a következő tanulók képviselték, akik a megyei döntőből jutottak ide. Barabás Bence, Bárdos Zétény, Kónya Dániel, Ludvig-Cseri Dorina, Tóth Ádám Balázs.






