Versenyeredmények 2018/2019. tanév

A verseny megnevezése Megyei helyezés Országos helyezés Országos versenyen kiemelkedő teljesítményt nyújtó tanulók nevének felsorolása
Örökségünk ’48   6. Király Dávid, Magy Roland, Puporka Alex (12. D)
Erdélyország   2. Bágyi Bence, Matiny Dominik, Verasztó Máté (12.B)
Eucharisztikus Kongresszus 5.   Horváth Zsombor, Halász Vencel Máté, Varró Bence. (11. B)
Mátyás király emlékverseny   7. Máté Andrea Noémi és Kovács Krisztina (10. E)
Bibliaismereti levelezős verseny   4. Simon Noémi, Obeda Ajsa, Páll Nikoletta, Csatos Rozi Száva
„A kezek összeérnek” – történelem verseny   5. Varró Bence, Bordák Bianka (11.B)
Kazinczy Szép magyar beszéd verseny megyei forduló 5. és 6.    
Implom József helyesírási verseny megyei forduló 2. és 6.    
Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny megyei forduló 3. és 4.    
Ady Endre életműve területi csapatverseny 5.    
X-Feszt közösségi szolgálati verseny megyei forduló 1.    
Nemes Tihamér OITV II. kategória – programozás 128.    
WebGraf 2018 Informatika verseny 3.    
BiTrió Regionális Informatikaverseny középiskoláknak és általános iskoláknak 4.    
micro:bit robotprogramozó verseny 1. és 6.    
TETUTI Természettudomány Tizenegyedikeseknek 3.    
WRO Lego robot programozó verseny 6. folyamatban  
2019.07.10-11
Gordiusz megyei matematika verseny 9. évf. 2, 3, 4 ,5,    
11. évf. .2, 3, 4, 5,
12. évf. 2., 3. helyezés
Bólyai matematika csapatverseny iskolai forduló 9. évf. 16.    
11.évf. 14, 15, helyezés
Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV) 4.    
Villamosipar és elektronika
Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV) Gépészet   40.  
FRISBEACH Frizbi Bajnokság   Nemzetközi verseny 10. hely  
Röplabda „A” kategóriás Diákolimpia 3.    
2018.évi Frizbi Felnőtt Terem Országos   6.  
Sportlövészet Diákolimpia Országos Döntő (Légpuska 20 lövéses versenyszám) 1. 2. hely egyéniben Horváth Zsombor 2. helyezés
3. hely csapatban Csapat 3. hely:
  Horváth Zsombor, Sváb-Kovács Péter, Csorba Károly Márton
Középiskolás fiú kosárlabda Diákolimpia elődöntő 2.    
Kosárlabda (B33) 08.máj    
ÁLTALÁNOS ÉS KÖZÉPISKOLÁK MEGYEI BAJNOKSÁGA LÉGFEGYVERES VERSENYSZÁM Egyéni légpuska 20 lövés: 1. hely 1. és 2. hely egyéniben Horváth Zsombor
légpisztoly 20 lövés 2I. hely 1. hely csapatban
Csapat légpuska: 1. hely  
Heves megyei atlétika pályabajnokság Magasugrás  1. hely    
Súlylökés 2. hely
Súlylökés 3. hely
Országos Ultimate Frizbi Diákolimpia    6.  
Strandröplabda Diákolimpia Országos Döntője   5.; 6.; 9.;13.  
Katolikus Iskolák Diák Sportszövetségének (KIDS) röplabda országos döntője   3. Gyallai Máté János, Radics József, Végh Dávid, Darók Erik
Rácz Bálint, Kalafút Levente, Szűcs Krisztián, Török Csaba
Vincze Máté, Cser Csaba, Kolzsvári Gábor
Kyokushin Karate Diákolimpia Országos Elődöntője 1. hely Kata    
2. hely küzdelem
Megyei Angol nyelvi verseny 10. évfolyamosok számára – POK 1.    
Megyei Angol nyelvi verseny 10. év-folyamosok számára – POK 2.    
Megyei Angol szépkiejtési verseny 3.    
Megyei Német szépkiejtési verseny 4.    
Megyei Angol nyelvi verseny 10. évfolyamosok számára – POK 6.